fbpx

Jan Arild Sørnes & Det Elektriske Bandet

Event
Hvor: Rana , Park 22 Byscena
Når: 17. mars 2022

Gå til arrangement

Flere og flere har fått øynene og ørene opp for Jan Arild Sørnes & Det Elektriske Bandet.

Live er de en heftig opplevelse i skjæringspunktet mellom blues og soul. Jan Arild har en av Norges beste stemmer innen sjangeren, og Det Elektriske Bandet er tight og funky, både i uptempo soul-låter og rolig blues.

Jan Arild Sørnes og Det Elektriske Bandet har vært på turné i sommer og høst, med suksessrike opptredener på Nidaros Bluesfestival, Blues in Hell, på Lilehammer, Oppdal, Lillehammer, Horten og på Herr Nilsen i Oslo i regi av Østkanten Bluesklubb.

Jan Arild Sørnes har flere plateutgivelser bak seg, og den foreløpig siste singelen hans, «Dæven om du tør», lover godt for det kommende albumet.

Arrangementer

Vi respekterer ditt personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.

Send inn ditt arrangement

1. Kontaktinformasjon vil ikke være synlig på arrangementet, og brukes kun av oss for å ta kontakt med deg om nødvendig.
2. Ditt arrangement vil bli evaluert før det publiseres.
3. Ved å benytte deg av vårt kontaktskjema, godtar du våre personvernvilkår.